CZ
CZ EN DE
Menu

Chráněná dílna

vrátit zpět

Chráněná dílna Třebíčsko s.r.o.

Vítejte na internetových stránkách Chráněné dílny Třebíčsko. V současné době připravujeme nové webové stránky CHD.

Naše společnost Czechport Food - Chráněná dílna s. r. o. je přímým dovozcem vlašských ořechů. Pod značkou Czechport Food se zabýváme distribucí, zpracováním i balením širokého sortimentu suchých plodů a semen.

Myšlenka na vznik chráněné dílny se datuje k roku 2013. V naší rodinné firmě Brabec velkoobchod, která byla založena již v roce 1991, jsme zaměstnávali jednoho pracovníka se zdravotním znevýhodněním, díky němuž přišel nápad založení chráněné dílny. Lidé s handicapem mají velice málo pracovních příležitostí, kde by se mohli plnohodnotně zapojit do pracovního procesu a tím i více do běžného života. Díky velkoobchodu mohlo několik nových pracovních míst vzniknout.

Chráněná dílna byla založena v roce 2014 a v současné době zaměstnáváme okolo 24 osob OZP/OZZ+ jednu bez zdravotního zatížení. Zaměstnanci pracují jak pro firmu Brabec velkoobchod s.r.o., tak pro Logistické centrum Třebíč. Od počátku naší činnosti si zakládáme na přátelském a profesionálním přístupu k našim zákazníkům, výhodných cenách a především pozitivním dopadu na společnost v našem blízkém okolí.

Chráněná dílna Třebíčsko s.r.o.

IČO: 03585417

Sídlo:
Petrovice 142, 675 21

Provozovna:
Logistické centrum Třebíč
Pocoucov 83, 67401


vrátit se zpět Kontaktní formulář